RU  EN 

UA

Галерея «АВЕК»
Галерея «АВЕК»
Детальніше

Комерційна нерухомістьКомерційна нерухомість

Розвиток і управління

ТЦ «Барабашово»

TCB2.jpgПараметри проекту

Рік заснування1996
Загальна площа
75 га
GLA320 000 м2
Кількість торгових місць
18 000
Паркінг5 000 автомобілей


Загальна інформація

ТЦ «Барабашово» – найбільший центр оптово-роздрібної торгівлі в Україні та 14-й за розміром центр такого профілю в світі. Це є місто в місті, що динамічно розвивається та пропонує орендарям зручні торгові приміщення, а відвідувачам – сучасну інфраструктуру й сервіс.

Загальна площа торгового центру перевищує 75 гектарів, на яких розташовані більше 17 000 магазинів. Найширший асортимент товарів, демократичні ціни, зручне розташування – все це обумовлює популярність «Барабашово» серед споживачів: жителів практично всіх областей України й країн близького зарубіжжя.

Концепція й стратегія розвитку торгового центру «Барабашово» були розроблені АТ «Концерн АВЕК і Ко» більш ніж 19 років тому, але й сьогодні вони являють яскравий приклад успішного бізнес-планування, поклавши початок створенню інших подібних проектів, реалізованих АВЕКом.

ТЦ «Барабашово» об'єднав десятки тисяч вітчизняних і зарубіжних підприємців, створивши при цьому робочі місця і забезпечивши можливістю отримувати доход тисячі українських сімей.

Динамічний розвиток ТЦ «Барабашово», розширення спектру послуг і підвищення їх якості, удосконалення інфраструктури – все це дозволяє говорити про торговий центр «Барабашово» як про один з найбільш перспективних і інвестиційно-привабливих проектів Групи компаній АВЕК.

Щоб дізнатись більше про ТЦ «Барабашово», відвідайте офіційний сайт-блог торгового центра – www.barabashovo.ua

Аєрофото об'єкту


Про компанію  |  Сфери бізнесу  |  Новини  |  Контакти