RU  EN 

UA

Газета «Время»
Газета «Время»
Детальніше

Медіа-бізнесМедіа-бізнес

Друковані та електронні ЗМІ

Головна > Сфери бізнесу > Медіа-бізнес

Медіа-бізнес

Розвиток медіа-комунікаційного напряму є одним із стратегічних завдань Концерну АВЕК. Діяльність у цій сфері ведеться з 1999 року.

У портфелі медіа-активів АВЕК – диверсифікована медіа-компанія «Время», яка представлена лінійкою друкованих видань для різних цільових аудиторій. Сформований прес-холдинг, одноразовий сумарний наклад видань якого перевищує 70 тисяч екземплярів.

Окрім друкованих видань, в арсеналі медіа-компанії – ряд спеціалізованих Інтернет-продуктів і профільний центр медіа-комунікаційного сервісу.

У найближчих планах компанії – відкриття медіа-центру, що не має аналогів в регіоні. Комфортні умови для роботи журналістів, можливість проведення медіа-заходів будь-якого рівня і складності, розташування в одному з найстатусніших об'єктів комерційної нерухомості Харкова забезпечать медіа-центру безумовні конкурентні переваги.

Стратегія Концерну АВЭК в медіа-сфері спрямована на створення медіа-холдингу, що об'єднує друковані, електронні і сервісні продукти і розраховані на різні цільові аудиторії.
Про компанію  |  Сфери бізнесу  |  Новини  |  Контакти